Pricing

Pricing is based on 1 lesson per week. Additional lessons may be added for advanced students on a case-by-case basis.

30 Minute Lesson

$20/ Lesson

$80/ Month 

45 Minute Lesson

$30/ Lesson

$120/ Month 

 

Additional Family Members

$10 discount per family member per month

45 MIN LESSON

1 student   - $110 / month

2 students - $200 / month

3 students - $260 / month

30 min lesson

1 student   - $75 / month

2 students - $140 / month

3 students - $200 / month